آیا اتریوم برای صعود قیمت به 10 هزار دلار آماده است؟

آیا اتریوم برای صعود قیمت به 10 هزار دلار آماده است؟

آیا اتریوم برای صعود قیمت به 10 هزار دلار آماده است؟

آنالیز امواج الیوت اتریوم:
طی ماه های گذشته من این نکات را به اشتراک گذاشتم که اگر اتریوم به زیر 3 هزار دلار سقوط کند این نمایانگر این است که قبل از رسیدن مجدد به 4 هزار دلار باید قیمت های زیر 2 هزار دلار را تجربه کند. من نتیجه گیری کردم که قیمت اتریوم باید بزودی به حدود 2450 (+/- 50 )  دلار برسد و قبل از آغاز حرکت صعودی قوی خود با موج پنجم الیوت به محدوده 1500 (+/- 100 ) برسد. اتریوم 12 ماه May  قیمت 1714 دلار را تجربه کرد واکنون حدود 2 هزار دلار معامله میشود. بنابراین درخور توجه است که ارزیابی از امواج الیوت برای بررسی اتفاق مهم بعدی برای اتریوم داشته باشیم.
شکل زیر بسیار مهم است.

 موج c (انتهای موج چهارم و خود موج پنجم) درحال شکل گیری است.

هفته قبل زمان آن بود که چند روزی روی موج
iv جهشی به 2400 دلار داشته باشیم، شکل نشان میدهد که موج واسطه اکنون در راه است و احتمالا به موج c  در حدود 2300 (+/- 100 ) می انجامد.
EWP (Elliott Wave Principle) اصل امواج الیوت نشان میدهد که موج چهارم (iv قرمز) در حال شکل گیری است و وقتی که کامل شد اتریوم باید حدود 1500 (+/- 100 ) نزول کرده باشد.

پیش بینی قیمت اتریوم
چند هفته قبل من گفتم که باید کمی دید بلند مدت تری در مورد خرید اتریوم در پیش بگیریم و منتظر باشیم تا رفتا آن کمی دوستانه تر شود. در چند هفته قبل اتریوم 40 درصد ارزش خود را از دست داد. قبل از نزول به محدوده 1500 دلار من پیش بینی میکنم که چند روزی مجددا به 2400 دلار برسیم. بعد از رسیدن به کف قیمتی 1500 (+/- 100 ) دلار طبق اصول امواج الیوت وارد موج پنجم (
v قرمز) میشویم که قیمت 10 هزاردلا در راه است، که البته هدفی بلند مدت و چندین ماهه است.

نویسنده:

By: Dr. Arnout Ter Schure

ترجمه توسط سایت جیمبو، کپی برداری بدون هماهنگی پیگرد قانونی دارد.
توضیح مترجم: نظرات تحلیلگران همیشه متفاوت است و برای تصمیم گیری باید به تحلیل خود و مطالعه منابع گوناگون اتکا کنید.

 


اولین نفر باشید!

ثبت دیدگاه

راه های ارتباطی