: آیا بیتکوین به سمت صفر میرود یا 100 هزار دلار؟

: آیا بیتکوین به سمت صفر میرود یا 100 هزار دلار؟

 

نقدی بر بیتکوین: آیا بیتکوین به سمت صفر میرود یا 100 هزار دلار؟

ما باید به تفکیک و با توجه به ناحیه هدف، اصل امواج الیوت (EWP) را بازشناسایی و تنظیم کنیم.

در آخرین تحلیلم در اواخرماه May من بیتکوین را در محدوده $23K +/-1K پیش بینی کردم، در حال حاضر بیتکوین حول 21 هزار دلار معامله میشود بنابراین بیتکوین پایینتر از حد انتظار من رفته ولی در ناحیه ایده آلی برای تحلیل قرار دارد.

آنالیز امواج الیوت برای بیتکوین

ما باید به تفکیک و با توجه به ناحیه هدف، اصل امواج الیوت (EWP) را بازشناسایی و تنظیم کنیم. یک راه ایده آل برای اینکار این است که زوم شکلهای 1 و 2 رو عقب تر برده تا تصویر بزرگتری از اصل امواج الیوت برای بیتکوین (که مطلوب من است) برسیم.
شکل 1 نمودار ماهانه بیتکوین است با جزئیات شمارش
EWP و اندیکاتورهای تکنیکال.

 

 

شکل 1
اگرچه بیتکوین کمی از مقدار مورد نظر من بیشتر نزول کرد ولی تصویر بزرگی که من از هدف دارم بدون تغییر میماند، اینکه اصلاح به سمت 100K در راه خواهد بود. شکل 1 مسیری را برای بیتکوین نشان میدهد که برای رسیدن به این میزان نجومی طی میکند. با توجه به این مسیر اکنون باید در موج cycle 4  باشیم ناحیه ای که فعلا در آن به طور زیگزاگ حرکت میکنیم. (در اینجا نشان داده نشده است ولی موج cycle 1 , 2 در سال 2011 کامل شدند.)  
ناحیه ایده آل برای این
cycle 4 بین $25905-12125 (C=0.618x A to C=A) است. به طوری که گفته شد بر مبنای امواج کوچکتر و مسیر کامل $24-22K،  یک بازه پایدار به نظر میرسد ولی با این حال باید باز هم محتاط بود و منتظر سیگنالهای بعدی بود. وقتی کهC4  کامل شد به یک حرکت بازگشتی نیاز داریم به سمت قیمتهای ماکزیمم ماه May (بالای 40  هزار دلار). سیگنالی است برای موج صعودی C5

 

دومین تحلیل ( و خوشبختانه اینکه من تحلیلی برای صفر شدن بیتکوین ندارم) این است که رمزارز برای بالا رفتن دو پایه دارد، موج اصلی 5 که جزو C3 است و خود C5 . شکل 2

شکل 2 نمودار بیتکوین با تایم فریم ماهانه است با تحلیل امواج الیوت و اندیکاتورهای تکنیکال.
موج دوره سوم C3 هدف 100K را دنبال میکند اما به دنبال آن دوره 4 و 5 را داریم: C4 و C5.

 

 

شکل 2


C4 بیتکوین را به سمت بازه 30-50K میبرد قبل از اینکه C5 مسیر 300-500K را دنبال کند. این تحلیل وقتی معتبر میماند که قیمت بیتکوین به زیر 13600 دلار (پیک سال 2019) نرود زیرا موج اول و چهارم نباید همپوشانی داشته باشند.

پیش بینی قیمت بیتکوین

اگر بیتکوین زیر 13600 دلار نرسد و بعدش به قیمت پیک ماه May برسد و سپس سریعا بالاتر رود ( به سمت 50K) ما میتوانیم در چند سال آینده انتظار قیمت 300K را داشته باشیم.  اما اگر بیتکوین زیر 13600 دلار بیاید سقف قیمتی بیتکوین 100K پیش بینی میشود.نویسنده:
By:Dr. Arnout Ter Schure

ترجمه توسط سایت جیمبو، کپی برداری بدون هماهنگی پیگرد قانونی دارد.توضیح مترجم: نظرات تحلیلگران همیشه متفاوت است و برای تصمیم گیری باید به تحلیل خود و مطالعه منابع گوناگون اتکا کنید.
ترجمه توسط سایت جیمبو، کپی برداری بدون هماهنگی پیگرد قانونی دارد.

 

 


اولین نفر باشید!

ثبت دیدگاه

راه های ارتباطی