محدودیت دفعات و مقدار خرید و فروش من در سایت چقدر است؟

  • شما میتوانید هر تعداد فروش در سایت ثبت کنید ولی توجه کنید که کل طلب ریالی شما در 24 ساعت جمع شده و یکبار در روز به حساب شما واریز میشود. برای تعداد دفعات خرید از ما محدودیتی وجود ندارد. حداقل و حداکثر میزان خرید برای هر خرید طور پیش فرض بین یک میلیون ریال برای پرفکت مانی (برای رمز ارزها 10 میلیون ریال) تا 50 میلیون ریال میباشد که برای خریدهایی با مبالغ بیشتر باید به پشتیبانی تلگرام پیام دهید. همچنین برای فروش ارز دیجیتال با مبالغ بیشتر از 300 دلار باید با پشتیبانی تلگرام هماهنگ کنید.

برای مبادله پیام با سایت چه راههایی هست؟

  • شما میتوانید از طریق پشتیبانی تلگرام، ایمیل و چت روم موجود در سایت با ما ارتباط داشته باشید، برای موارد مهم با شماره تماس ثبت شده سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با واریز ریالی از سایت خرید کنم؟

  • بعد از ورود به پروفایل کاربری و ثبت ارز درخواستی مورد نظر قیمت برای شما محاسبه میشود سپس به درگاه امن پرداخت متصل شده و پس از پرداخت وجه از حسابهای ثبت شده به نام خود کاربر) ارز دیجیتال مورد نظر به آدرس کیف شما ارسال میشود. برای ارزهایی مانند پرفکت مانی ارز به صورت وچر به پروفایل شما ارسال میشود.

در صورت فروش ارزهای دیجیتال به سایت جیمبو پول خود را چگونه و در چه زمانی دریافت میکنم؟

  • یک الی دو ساعت پس از فرستادن ارز دیجیتال خود به کیف ما (برای برخی ارزها عملیات تایید توسط شبکه زمان بر است که جزو زمان یکساعت ذکر شده به حساب نمی آید) اطلاعات کاربر بررسی میشود و چنانچه حساب بانکی مشترکی با حسابهای سایت داشته باشید مبلغ محاسبه شده بلافاصله به صورت حساب به حساب به بانک کاربر واریز میشود، در غیر این صورت مبلغ مذکور به حساب پیشنهادی متعلق به کاربر پایا میشود.

آیا میتوانم از حساب اشخاص دیگر برای خرید استفاده کنم؟

  • خیر به هیچ عنوان، هر کاربر تنها اجازه دارد از حسابهای بانکی متعلق به خود که در سیستم ثبت کرده و مورد تایید مدیریت سایت قرار گرفته است استفاده کند، در صورت استفاده از حساب بانکی شخص دیگر (هر شخصی حتی پدر یا مادر) پول واریزی به طور اتوماتیک ضبط و اطلاعات کاربر متخلف در اختیار پلیس فتا قرار میگیرد.

راه های ارتباطی