قیمت بیتکوین در میان ابهام افزایش می یابد، قیمت از ارزش واقعی کمتر و با این وجود کم تحرک است.

قیمت بیتکوین در میان ابهام افزایش می یابد، قیمت از ارزش واقعی کمتر و با این وجود کم تحرک است.

 

 

روند قیمت

دیروز قیمت اتریوم و بیتکوین در محدوده مثبتی بود، بیتکوین 2 درصد رشد کرد و بالای 20 هزار دلار بسته شد، بیتکوین کمی از نزولهای قبلی را جبران کرد ولی 11 درصد زیر EMA 50 روزه بسته شد. اتریوم دومین رمزارز بزرگ بازار (از لحاظ MARKET CAP) 3 درصد رشد داشت و 5 درصد زیر EMA 50 روزه بسته شده بود.

 

اقتصاد کلان:
اقتصاد جهانی تغییرات خاصی را در این چند روز شاهد نبود، نرخ بیکاری در آلمان 2.8 درصد است و فروش نفت آمریکا 3.3 میلیون در بشکه کاهش داشته است در حالیکه 1.48 میلیون بشکه کاهش مد نظر بود.
 سیاستهای افزایش نرخ بهره بانکی در امریکا  هم اثرات منفی بر بازارهی مالی را میتواند ادامه دهد، نفت هم دیروز 3 درصد کاهش قیمت داشت.Bitcoin (BTC): $20,196 +1.2%

 

Ether (ETH): $1,570 +1.7%

 

S&P 500 daily close: 3,955.00 −0.8%

 

Gold: $1,722 per troy ounce −0.1%
 

* شاخص S&P 500‌ که نام اختصاری عبارت Standard & Poor’s 500 است، یک نوع شاخص وزن‌دار ارزش بازار است و مربوطا ست به سهام ۵۰۰ کمپانی آمریکایی که بطور عمومی قابل خرید و فروش هستند. این شاخص به عنوان یکی از بهترین ابزار برای سنجش وضعیت بازار آمریکا استفاده میشود.

 

تحلیل تکنیکال

بیتکوین افزایش قیمت حدود 2 درصدی داشته ولی حجم معاملات از روزهای قبل کمتر است، با اوضاع اقتصاد کنونی و درروزهای نزدیک فعلا تحرک و عزم خاصی برای افزایش قیمت نیست.

POINT OF CONTROL در حال حاضر 5 درصد بالای قیمت کنونی بیتکوین است – این شاخص بر اساس حمایتها و مقاومتهای گذشته و فعالیتهای سهامداران قیمت توافقی را تخمین میزند.

شاخص RSI هم حدود 35 است و به نظر میرسد معامله گران انتظار تغییر قیمت خاصی را ندارند و میانگین متحرک نمایی 10 روزه EMA  تمایل به کاهش قیمت را نشان میدهد.

 

نویسنده:

Glenn Williams

منبعترجمه توسط سایت جیمبو، کپی برداری بدون هماهنگی پیگرد قانونی دارد.


توضیح مترجم: نظرات تحلیلگران همیشه متفاوت است و برای تصمیم گیری باید به تحلیل خود و مطالعه منابع گوناگون اتکا کنید.


اولین نفر باشید!

ثبت دیدگاه

راه های ارتباطی